Akcija „Atviros dienos kaime“. Kviečiame prisijungti!

Spausdinti

D Ė M E S I O !!!

Lietuvos kaimo turizmo asociacija kviečia kaimo turizmo sodybų šeimininkus, ūkininkus, amatininkus ir visus, norinčius sulaukti svečių bei pasidalinti su jais savo žiniomis, gegužės 27–28 dienomis dalyvauti akcijoje „ATVIROS DIENOS KAIME“!

Jei Jūs turite sodybą ar ūkį, esate amatininkas ar vedate įdomias edukacines programas ir norite, kad apie Jus sužinotų kuo daugiau Lietuvos gyventojų, tapkite akcijos dalyviu, atverkite vartus ir sudominkite žmones aplankyti Jus!

Tai ne tik unikali proga susipažinti su ūkininkų kasdiene veikla, bet ir savo akimis išvysti, kaip gimsta produktas, kuris patenka ant mūsų stalų: kaip rūkoma žuvis, kepama duona, veliama vilna ar lipdomi molio dirbiniai. Juk ne kiekvienas turime galimybę prisiliesti prie tikro lietuviško kaimo, savo rankomis išsikepti duonos ar įsigyti sveikų, tėviške kvepiančių produktų tiesiai iš ūkininkų.

Jei Jūsų sodyboje vykdomas tik svečių apgyvendinimas ir nieko kaimiško negaminama, nieko tokio... Akcijos dienomis galite pasiūlyti savo sodybos svečiams įvairių pramogų, ekskursijas, orientacinius žaidimus ir pan. O gal pasikvieskite kaimynystėje esantį ūkininką, kuris tomis dienomis norėtų Jūsų sodyboje pardavinėti savo produkciją... Variantų prisijungti prie akcijos yra daug – reikia tik Jūsų noro!

Norėdami dalyvauti, iki balandžio 14 d. užpildykite registracijos anketą (http://www.atostogoskaime.lt/atviros-dienos-kaime-registracija).

Būkime aktyvūs ir parodykime, kad Kelmės kraštas turi kuo sudominti!

akcija__kaimo_turizmas.jpg