Kelmės kraštas pristatytas Kauno miesto šventėje „Hansa dienos 2018"

Spausdinti

 

Praėjusį savaitgalį (gegužės 18-20 d.) šurmuliavo Kauno miesto šventė „Hansa dienos 2018". Pirmą kartą šventės metu buvo organizuota Turizmo gatvė, kurioje dirbo 14 Lietuvos miestų ir regionų. Tarp jų ir Kelmės kraštas, kurį reprezentavo Kelmės turizmo ir verslo informacijos centro ir Kražių M. K. Sarbievijaus kultūros centro darbuotojai, Kelmės vartotojų kooperatyvo „Kelmės prekyba" sertifikuoti tautinio paveldo produktai ir ūkininkė Audronė Ispiryan.

Šventės metu kelmiškiai aktyviai kvietė kauniečius ir miesto svečius atvykti į Kelmės rajoną, dalyvauti svarbiausiuose rajono renginiuose, aplankyti turistinius objektus bei dalyvauti jų vedamuose edukacinėse programose. Didelio susidomėjimo sulaukė kelmiškių atsivežti tautinio paveldo produktai - ruginė duona, Kelmės pyragas, o ypatingai - šakotis.

Aktyviai buvo skleidžiama informacija apie Mažąją kultūros sostinę Šiaulių regione - Kražius. Kauniečiai buvo kviečiami atvykti į Kražius bei sudalyvauti vykstančiose renginiuose. Turizmo gatvės lankytojai galėjo degustuoti pušų pumpurų gėrimo, kurio paragavę miestiečiai liko sužavėti neįprastu skonio gėrimu.

Populiarinant turistinius objektus kauniečiams buvo pasiūlyta sudalyvauti loterijoje - „Ką žinai apie Kelmės kraštą?". Loterijoje išdalinta per 100 kvietimų apsilankyti turistiniuose objektuose bei suvenyrų.

Ūkininkė Audronė Ispiryan populiarino agroturizmą, pristatė savo ūkį, kuriame augina avietes ir kitas uogas,  kvietė degustuoti aviečių tyrės ir ragino atvykti į Kelmės rajoną, apsilankyti jos ūkyje.

Kelmės krašto palapinė-stendas šventėje sulaukė ypatingai daug dėmesio. Žmonės aktyviai domėjosi lankytinomis vietomis, edukacinėmis programomis, gastronominiu turizmu.

20180519_113828.jpg

20180519_123100_001.jpg