Kelmės kraštas pristatytas turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodoje ADVENTUR 2018

Spausdinti

 

2018 m. sausio 26-28 d. vykusioje tarptautinėje aktyvaus laisvalaikio ir turizmo parodoje „ADVENTUR 2018"  lankytinus objektus, turizmo maršrutus edukacines programas, aktyvaus laisvalaikio galimybes ir apgyvendinimo bei maitinimo įstaigas pristatė ir Kelmės kraštas.

Tarptautinėje aktyvaus laisvalaikio ir turizmo parodoje „ADVENTUR 2018" Kelmės rajono savivaldybę pristatinėjo Kražių M. K. Sarbievijaus kultūros centras, Tytuvėnų „Piligrimų centras", Kelmės turizmo ir verslo informacijos centras.

Kasmetinėje parodoje šiemet prisistatė 53 savivaldybės, daugelis kaimyninių ir tolimųjų šalių, aktyvaus laisvalaikio ir pramogų paslaugų teikėjų, kelionių organizatorių.

„ADVENTUR 2018" lankytojus kvietė  pažinti Lietuvą, pasaulį tris dienas, todėl buvo laiko ir save parodyti, ir į kitus pasidairyti.

Kelmiškiai į parodą vežė paruošę rajono lankytinų vietų lankstinukus, tikėdamiesi, jog paskleista informacija į objektus pritrauks dar daugiau lankytojų. Parodos lankytojams pristatytos rajone esančios lankytinos vietos, kaimo turizmo sodybos,  edukacinės programos Kelmės krašto muziejuje, Tytuvėnų „Piligrimų centre", Kražių M. K. Sarbievijaus kultūros centro muziejuje.

Parodos lankytojai supažindinti su lankytinomis vietomis, edukacinėmis programomis, maršrutais, pažintiniais takais, aktyvaus laisvalaikio galimybėmis, pasyvaus poilsio galimybėmis gamtoje, maitinimo galimybėmis ir kt.

20180128_111354.jpg