Kelmės krašto pristatymas parodoje RESTA

Spausdinti

 

2018 m. balandžio 25-28 d. vykusioje tarptautinėje statybų parodoje „RESTA 2018", kuri yra skirta pristatyti  statybų rinkos naujienas, aplinkotvarkos tendencijas buvo pristatytas ir Kelmės kraštas - lankytini objektai, turizmo maršrutai, edukacinės programos, aktyvaus laisvalaikio galimybės. Pagrindinę parodos temą - statybas - reprezentavo projektas „Išmanusis miestas IV" - Kelmės miesto centras - poilsiui pritaikytas, atsinaujinantis „išmanusis" miestas.

Tarptautinėje parodoje Kelmės kraštą atstovavo Kelmės turizmo ir verslo informacijos centras ir Kražių M. K. Sarbievijaus kultūros centras. Unikali galimybė buvo suteikta prisistatyti ir vietos verslininkams. Šia galimybe pasinaudojo - MB Antano jurta - gaminanti aukštos kokybės bekvapį vilnos veltinį, miego sistemas, jurtas.

Kelmiškiai kartu su projekto „Išmanusis miestas IV" partneriais ir kolegomis dirbo išmaniajame STRUCTUM „Chameleono" stende. Parodoje dalinti rajono lankytinų vietų lankstinukai su lankytinais objektais. Turizmo specialistai skleidė informaciją apie Kelmės kraštą. Parodos lankytojams pristatytas ir video klipas apie Kelmės kraštą, kuris buvo rodomas visos parodos metu. 

koliazas_geras.jpg