Kelmės rajono kultūros įstaigų renginiai 2018 m. gegužės 7-13 dienomis

Spausdinti

KELMĖS KULTŪROS CENTRAS


Gegužės mėnesį, Juozo Liaudanskio galerijoje, veiks Kazio Bimbos skulptūrų ir Vilmanto Dambrausko fotografijų paroda. Paroda veiks iki gegužės 24 dienos.

Gegužės mėnesį, Juozo Liaudanskio galerijoje II aukšte, veiks Kelmės rajono ugdymo įstaigų technologijų mokytojų ir mokinių kūrybinių darbų paroda „Čia mano Lietuva". Paroda veiks iki gegužės 10 d.

Gegužės 8 d. 10.00-14.00 val.  Vilnos vėlimo seminaras „Spalva ir simboliai veltinyje", Kelmės Tau studentams, Tradicinių amatų dirbtuvėse (kartu su Kelmės rajono savivaldybės suaugusiųjų mokymo centru).

Gegužės 11-24 dienomis Lietuvos karikatūristų kūrybos darbų paroda Juozo Liaudanskio galerijoje II aukšte.

Gegužės 11 d. 17.00 val. Animacinis filmas vaikams „Burbuliai". Bilieto kaina 3 Eur.

Gegužės 13 d. 18.00 val. Šokių vakaras senjorams. Bilieto kaina 1.45 Eur.

 

KELMĖS JAUNIMO CENTRAS

Gegužės 10 d. 17.00 val. Mėgėjų stalo teniso turnyras.

 

ŠAUKĖNŲ KULTŪROS IR AMATŲ CENTRAS 

Gegužės mėnesį veiks Šaukėnų krašto nagingų žmonių rankdarbių paroda „Iš kartos į kartą", parodoje eksponuojami Elenos Juškienės darbai.

 

KRAŽIŲ M. K. SARBIEVIJAUS KULTŪROS CENTRAS 

Kražių M. K. Sarbievijaus kultūros centro bibliotekoje veiks paroda, skirta J. Degutytės 90-osioms gimimo metinėms paminėti.

Gegužės mėnesį veiks papildytos realybės pabėgimo kambarys „SkaitMENINIS muziejus". Projekto „SkaitMENINIS muziejus" lankytojai kviečiami „patirti eksponatus". Eksponatai čia pateikiami naudojant papildytos realybės (augmented reality) techniką, Jums į telefoną reikės parsisiųsti nemokamą mobilią programėlę. Tada nukreipti telefono kamerą į norimą objektą ir pamatysite, kaip pavyzdžiui, iš plakato išskris Dariaus ir Girėno lėktuvas Lituanica, ar kaip į tuščią plakatą įžengia velnias ir ten padeda Puntuko akmenį. Realus pasaulis susimaišys su virtualiu ir Jums, naudojantis telefonu bus leista pažaisti su tikrove. Norintys apsilankyti galite registruotis telefonu 862221321 arba užeiti į Kražių M. K. Sarbievijaus kultūros centrą darbo valandomis.

PAKRAŽANČIO KULTŪROS CENTRAS

Gegužės 13 d. 11.30 val. Respublikinis vokalinių ansamblių festivalis „Muzika meilei", skirtas Mildos dienai. Bilieto kaina 2 Eur.

KELMĖS MAŽASIS TEATRAS 

Gegužės 10 d. 11.30 val. Spektaklis A. Čechovo „Piršlybos". Režisierius Turgay Velizade.