Kelmės rajono kultūros įstaigų renginiai 2018 m. kovo 26 – balandžio 1 d.

Spausdinti

KELMĖS KULTŪROS CENTRAS

Kovo 28 d. 10.00 val. Kelmės rajono vaikų ir moksleivių - lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų konkursas „Tramtatulis".

Kovo 27 d. 16.00 val. Edukacinis užsiėmimas „Kiaušinių marginimas vašku" Aukštelkės socialinės globos namų Kelmės grupinio gyvenimo namų gyventojams.

Kovo 29 d. 17.30 val. Lietuvos dailininkų sąjungos nario Andriaus Seselsko grafikos  darbų albumo „Seselsko sielos sodai" pristatymas Juozo Liaudanskio galerijoje.

LUPIKŲ SKYRIUS

Kovo 27 d. 15.00 val. Edukacinis užsiėmimas vaikams ir jaunimui „Margutis riedėjo, Velykos atėjo" (kartu su biblioteka).

MAIRONIŲ SKYRIUS

Kovo 30 d. 12 val. Juokų popietė „Popieriniai svogūnai - 2018" (kartu su Liolių pagrindinės mokyklos Maironių skyriumi).

ŠAUKĖNŲ KULTŪROS IR AMATŲ CENTRAS

Kovo 26, 27, 29, 30 d. 12.00 val., 28 d. 16 val. Edukacinė savaitė „Šaukėnų krašto margučių raštai".

 

KRAŽIŲ M. K. SARBIEVIJAUS KULTŪROS CENTRAS

Kovo  26, 30 dienomis vyks edukacinė programa "Piešimas spalvotu smėliu".

Kovo mėn.  Įgyvendinamas projekto „Kražių kolegijos rezidencija" antras etapas. Rezidentai: kompozitorius Konstantinos Margaritis iš Graikijos ir dailininkas Matthias Jun Wilhelm iš Vokietijos. Susitikimai su gyventojais, kūrybos pristatymo laikas bus tikslinami atvykus rezidentams. Projektą remia Lietuvos kultūros taryba.

Kovo mėn. Veiks papildytos realybės pabėgimo kambarys „SkaitMENINIS muziejus". Projekto „SkaitMENINIS muziejus" lankytojai kviečiami „patirti eksponatus". Eksponatai čia pateikiami naudojant papildytos realybės (augmented reality) techniką, Jums į telefoną reikės parsisiųsti nemokamą mobilią programėlę. Tada nukreipti telefono kamerą į norimą objektą ir pamatysite, kaip pavyzdžiui, iš plakato išskris Dariaus ir Girėno lėktuvas Lituanica, ar kaip į tuščią plakatą įžengia velnias ir ten padeda Puntuko akmenį. Realus pasaulis susimaišys su virtualiu ir Jums, naudojantis telefonu bus leista pažaisti su tikrove. Norintys apsilankyti galite registruotis telefonu 862221321 arba užeiti į Kražių M. K. Sarbievijaus kultūros centrą darbo valandomis.

Kovo 1-30 d. Respublikinė globos namų gyventojų kūrybos darbų paroda „Mano angelas" (organizatorius Aukštelkės socialinės globos namai).

UŽVENČIO KRAŠTOTYROS MUZIEJUS

Kovo mėnesį fotografijos paroda „Vasario 16-osios Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarai".

KELMĖS MAŽASIS TEATRAS

Kovo 27 d. 18.00 val. Renginys skirtas Tarptautinei Teatro dienai. Bilieto kaina 5 Eur.