Kražių M. K. Sarbievijaus kultūros centras paminėjo 10 metų sukaktį

Spausdinti

Birželio 29 dienos vakaras. Į Kražius plūsta sveikintojai iš Kražių seniūnijos, Kelmės, visos Lietuvos... Visi su plačia šypsena, gėlėmis veria  Kražių M. K. Sarbievijaus kultūros centro duris ir skuba į kultūros centro 10 metų jubiliejui skirtą koncertą „Tau dovanoju muziką". Šis gražus jubiliejus Kražių M. K. Sarbievijaus kultūros centrui - ypatingas. Atrodo, 10 - tiek nedaug, tačiau žvelgiant per kultūrinę prizmę, tai dešimt metų sunkaus ir kruopštaus darbo, vilčių, gražių akimirkų...

Šventė prasidėjo prisiminimais apie 10 metų pokyčius kultūros centre: ekrane bėgo kadrai iš kultūros centro gyvenimo, renginių akimirkos, prisiminimais dalinosi Kelmės rajono savivaldybės tarybos narys, daug prisidėję prie kultūros centro pastato atstatymo Zenonas Mačernius ir tuometinis Kražių seniūnas, dabar rajono meras - Vaclovas Andrulis. Kad šventės svečiai nenuobodžiautų, gražiausias savo dainas dovanojo  Kražių M. K. Sarbievijaus kultūros centro meno mėgėjų kolektyvai vadovaujami Augustino Bartkevičiaus ir Jurgitos Gelumbickienė.

O kaip jubiliejus be dovanų ir sveikinimų. Kražių M. K. Sarbievijaus kultūros centro dešimties metų jubiliejaus proga apdovanotas Kelmės rajono savivaldybės mero padėkos raštu, Kelmės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus padėkos raštas įteiktas  kultūros centro bibliotekos vedėjai Renatai Norvaišienei, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo padėkos raštas - kultūros centro režisierei Jūratei Sankauskienei, o Kultūros centro direktorės padėkos raštai įteikti 10 metų išdirbusiems kultūros centro darbuotojams: Rolandui Balsiui, Jurgitai Jurgilienei ir Jolantai bei Jonui Jankauskams.  Kultūros centro kolektyvą, kuris kuris kaip vienas kumštis dirba bendram tikslui: kuria tarptautinius projektus, grandiozinius festivalius, supažindina žmones su didinga Kražių istorija, dovanoja žmonėms gražius koncertus ir teatrališkus spektaklius, skatina mylėti knygą ir žmogų,  sveikino tarybos nariai Emilija Kvietkuvienė, Petras Račkauskas, seniūnas Rolandas Karčiauskas, gimnazijos direktorė Rita Andrulienė, meno kolektyvų nariai ir kiti renginio svečiai. Kultūros centro direktorė atminimo dovanėles „Už palaikymą ir nuoširdų bendradarbiavimą" įteikė partneriams ir draugams. Šventę vedė Kražių M. K. Sarbievijaus kultūros centro „Dainuojančio teatro" kolektyvo narės.  

Šventė pasibaigė, tačiau tikime, kad gera nuotaika ir būsimi darbai dar labiau suartins mus. Nuoširdžiai laukiame Jūsų visų atvykstant į Kražius, aplankant mus ir kartu keliaujant nauju dešimtmečiu dar didesnių pasiekimų link.

 

Simona Šarauskienė

l. e. p. direktoriaus pavaduotoja

IMG_1283.JPG 

IMG_1287.JPG

IMG_1355.JPG