Kražių M. K. Sarbievijaus kultūros centro renginiai 2018 m. Kovo mėn.

Spausdinti

 

Renginiai:

Kovo 1 - balandžio 3 d. Paroda bibliotekoje - M. Vainaičiui 85 - osioms metinėms paminėti.

Kovo 9 d. 12.00 val. Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas.

Kovo 18 d. 10.00 val. Šaškių turnyras Kražių M. K. Sarbievijaus kultūros centre.

Kovo 15 d. 10.00 val. Susitikimas su rašytoja Sigute Ach Kražių M. K. Sarbievijaus kultūros centre.

Kovo 23, 26, 30 dienomis Kražių M. K. Sarbievijaus kultūros centre vyks edukacinė programa  „Piešimas spalvotu smėliu".

Kovo mėn.  Įgyvendinamas projekto „Kražių kolegijos rezidencija" antras etapas. Rezidentai: kompozitorius Konstantinos Margaritis iš Graikijos ir dailininkas Matthias Jun Wilhelm iš Vokietijos. Susitikimai su gyventojais, kūrybos pristatymo laikas bus tikslinami atvykus rezidentams. Projektą remia Lietuvos kultūros taryba.

Kovo mėn. kultūros centre veiks papildytos realybės pabėgimo kambarys „SkaitMENINIS muziejus". Projekto „SkaitMENINIS muziejus" lankytojai kviečiami „patirti eksponatus". Eksponatai čia pateikiami naudojant papildytos realybės (augmented reality) techniką, Jums į telefoną reikės parsisiųsti nemokamą mobilią programėlę. Tada nukreipti telefono kamerą į norimą objektą ir pamatysite, kaip pavyzdžiui, iš plakato išskris Dariaus ir Girėno lėktuvas Lituanica, ar kaip į tuščią plakatą įžengia velnias ir ten padeda Puntuko akmenį. Realus pasaulis susimaišys su virtualiu ir Jums, naudojantis telefonu bus leista pažaisti su tikrove. Norintys apsilankyti galite registruotis telefonu 862221321 arba užeiti į Kražių M. K. Sarbievijaus kultūros centrą darbo valandomis.

 

Išvykos:

Kovo 7 d. 10.00 Kultūros centro skaitovų ( vad. J. Sankauskienė) dalyvavimas rajoniniame vaikų ir moksleivių - liaudės kūrybos atlikėjų konkurso „Tramtatulis - 2018" ture, Kelmės kultūros centre.

Kovo 8 d. 12.00 val. Kultūros centro Dainuojančio teatro (vad. J.Gelumbickienė ir J. Sankauskienė) pasirodymas su menine programa moters dienai paminėti Butkiškės bendruomenės namuose.

Kovo 21 d. 19.00 val. Kultūros centro Dainuojančio teatro (vad. J.Gelumbickienė ir J. Sankauskienė) pasirodymas poezijos dienai skirtame vakare Pakražančio kultūros centre.

 

P. S. renginių data ir laikas gali keistis.

Visi renginiai nemokami.