Kviečiame į susitikimą su Arvydu Juozaičiu Kelmės kultūros centre

Spausdinti

Arvydas_Juozaitis_6.jpg
2018 m. lapkričio 27 d., antradienį, 17.30 val., Kelmės kultūros centre  vyks susitikimas su filosofu, Atgimimo Sąjūdžio pirmeiviu, rašytoju ir politiku - Arvydu Juozaičiu. Autorius pristatys šiais metais išleistą knygą „Tėvynės tuštėjimo metas“, atsakys į jūsų pateiktus klausimus.  
Arvydas Juozaitis - visuomenės ir politikos veikėjas, ekonomistas, humanitarinių mokslų daktaras, 2019-ųjų metų Lietuvos Respublikos prezidento rinkimų dalyvis, parašęs ne vieną dešimtį knygų: istorinę literatūrinę „Baltijos trilogiją“: „Karalių miestas be karalių“ (I. Simonaitytės premija), „Ryga – niekieno civilizacija“ (Baltijos Asamblėjos premija), „Klaipėda – Mėmelio paslaptis“ ir „Tėvynės tuštėjimo metas“ – knyga takoskyra, kurią Arvydas Juozaitis rašė septyniolika metų. Joje sudėtos esė rašytos išgyvenant nūdienio Lietuvos valstybingumo zenitą ir valstybingumo nuosmukį. Karčioji mūsų gyvenimo tiesa – iki šiol neregėtai gausus jaunosios lietuvių kartos emigravimas iš Tėvynės suprantamas kaip nacionalinės idėjos krizė. Ar Lietuva išliks išgyvendama ir Europos tapatumo nuosmukį? Kur tie šaltiniai, iš kurių galime semtis jėgų spartėjančiam Tėvynės nykimui sustabdyti? Autorius įsitikinęs, kad 2018 metais, skaičiuodama savo naujojo valstybingumo šimtmetį, Lietuva patiria ir savo paskutiniąją lemtį – gyvena be rezervų. Visa tai, ką smagiai ir noriai demonstruojame socialiniuose tinkluose, – ir viskas. Užnugario nebėra.
Maloniai kviečiame į naujausios A. Juozaičio knygos sutiktuves ir pokalbį su autoriumi apie mūsų likimo savojoje Tėvynėje iššūkius.    
https://www.facebook.com/events/288978258386849/  
Kontaktinis asmuo Kelmės raj. - Marijus Čekavičius, tel.  8 699 42296