Pakėvio dvaras

Spausdinti

Pakėvio dvaras

Vaiguvos seniūnijoje, Pakėvio kaime, 8 km į šiaurės vakarus nuo Kelmės yra Pakėvio dvaras. Pakėvio dvaras žinomas nuo XVII a. 1685 metais dvaras paminėtas Beržėnų valsčiaus aktuose. XIX a. Pakėvį išgarsino čia gimęs etnografas, tautosakininkas, literatūros istorikas Liudvikas Adomas Jucevičius (1813-1846), kuris pasirašinėjo Liudwik z Pokiewia slapyvardžiu.
Dvaro teritorija užima 38 ha plotą. Tai rami ir nuošali vieta, unikali nuostabiu erdvės ir vaizdingo kraštovaizdžio deriniu. Nuostabi gamta, naujai apsodinta aplinka maloniai nuteikia atvykusius. Restauruotuose pastatuose yra pobūvių salės, kur galima patogiai rengti vestuves, konferencijas, įmonių vakarėlius taip pat jubiliejus, gimtadienius ar jaukius pasisėdėjimus mažoje kompanijoje. Tvenkiniuose, kurie supa dvarą iš šiaurės rytų ir pietvakarių, gausu žuvies: upėtakių, karpių, eršketų. Žvejams siūlome išbandyti sėkmę žvejyboje.
Klientų patogumui išnuomojame 100-os vietų seklyčios pastatą. Yra 12 miegamų vietų. Automobilių stovėjimo aikštelės, stebimos vaizdo kameromis.


Adresas:
Dvaro g. 54, Pakėvio k., Vaiguvos sen., LT - 86414 Kelmės r.
Tel. (8 427) 61088
El. paštas pkd@pakeviodvaras.lt
Interneto svetainė www.pakeviodvaras.lt