Sivita, UAB

Sivita, UAB

UAB ,,Sivita” valymo, pastatų administravimo ir aplinkos tvarkymo paslaugas teikianti įmonė. Klientui pageidaujant gali tiekti švaros bei higienines priemones, purvą ir drėgmę surenkančius kilimėlius, teikti konsultacijas švaros priemonių naudojimo klausimais. Įmonėje dirba daugiau nei 40 darbuotojų, kurie yra profesionaliai parengti atlikti kasdienius ir specialius valymo darbus nepažeisdami ir tausodami valomą paviršių su atidžiai parinktomis valymo priemonėmis.

Tiek prižiūrėdami aplinką, tiek atlikdami valymo paslaugas naudoja pažangiausias technologijas ir aukščiausios kokybės priemones bei techniką. Visos švaros priemonės yra įregistruotos visuomenės sveikatos centre todėl yra saugios ir nekenksmingos žmogui ir aplinkai. Įmonė nuolat tobulina ir gilina savo darbuotojų žinias rengdami jiems seminarus, ekskursijas ir įvairius mokymus.

Norėdami užtikrinti savo paslaugų kokybę ir patikimumą visoje Lietuvoje įdiegė paslaugų kokybės ir kontrolės sistemą, kurios pagrindinis uždavinys yra patenkinti kliento poreikius. Įmonės tikslas yra ne tik parduoti paslaugą, bet ir kokybiškai ją suteikti.

Užsakymai priimami kiekvieną dieną visą parą, įskaitant savaitgalius. Esant poreikiui dirba savaitgaliais bei naktimis.


Adresas

Durpyno g. 35, Tytuvėnai

Telefonas 8 659 16 969

El. paštas info@sivita.lt

Interneto svetainė www.sivita.lt

 

Direktorius

Vytautas Sirusas

Tel. 8 659 16277 

El. paštas vytautas@sivita.lt

 

Vilniaus padalinio vadovė

Laima Dubrovnikienė

Tel. 8 659 17911 

El. paštas vilnius@sivita.lt

 

Administratorė

Agnė Kovalenkaitė

Tel. 8 659 16 969 

El. paštas info@sivita.lt