Tonio (grupė Miledi) koncertas Kelmėje

Spausdinti

Tonis (gr. "Miledi") - koncertas Kelmės kultūros centre, balandžio 13d., 18.00 val.
Bilietus galima įsigyti kultūros centro kasoje, info tel. (8 427) 60 064
Kaina: 7-9€
Nauja populiarumo banga užkariavęs pasiilgusias gerbėjų širdis, dainų autorius ir atlikėjas Antonijus Žilinskas - TONIS, 9-ame dešimtmetyje itin populiarios, aštuonis albumus išleidusios (parduoti daugiatūkstantiniai tiražai) grupės "MILEDI" įkūrėjas po ilgametės pertraukos sėkmingai tęsia solinę muzikinę veiklą. Naujam, šiuolaikiškam skambesyje įrašytos dainos sulaukė stulbinančio populiarumo. Absoliučiai visos jos renka šimtatūkstantines peržiūras "YouTube" portale ir vos per 2 metus laiko bendras perklausų skaičius jau virš 10 MILIJONŲ!!!
Tai liudija apie tai, jog nuoširdžios, melodingos dainos visais laikais yra mėgstamos ir klausomos ne tik nostalgiškai nusiteikusios vyresniosios kartos, bet ir jaunimo, kurių gerbėjų gretos sparčiai auga. Atlikėjo unikalumas yra tame, jog jo atliekama programa yra UNIVERSALI! Patinka tiek vyresniam, tiek jaunesniam klausytojui. Koncertuose jaunimas atlikėjo dainas žino mintinai, dainuoja kartu. Koncertinėje programoje Tonis atlieka pačias populiariausias, bei naujausias savo kūrybos dainas, tokias kaip "Aš lauksiu lig ryto", "Šešiolika rožių", "Mamai", "Vienintelė", "Mėlynos žibutės", "Širdelė" "Sielos puselė", "Aš tavęs niekados nepamiršiu", "Tiktai tau" ir kt.
Nuoširdžios ir melodingos, jausmingos ir romantiškos, uždegančios ir nuotaikingos dainos Jums suteiks pačių gražiausių emocijų.

Koncerte bus galimybė įsigyti naujausią atlikėjo kompaktinę plokštelę "Jei dar myli". 

28616881_1310169349083952_8265108439602508931_o.jpg